O mnie

Nazywam się Robert. Urodziłem się 15 maja 2001 roku. Od kilku miesięcy czytam książki nałogowo. Bloga założyłem, bo chcę się podzielić z innymi moim zdaniem na ich temat. Mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej i spodobają ci się moje posty. Jeżeli również przeczytałeś recenzowaną przeze mnie książkę i chcesz o niej porozmawiać, to zapraszam do dyskusji w komentarzu pod danym postem. Chętnie poznam wasze spostrzeżenia na temat danej pozycji. Na blogu będą też pojawiały się recenzje filmów oraz TAGI i inne posty. Początkowo miały być same książki, ale postanowiłem, że jest to dodatkowe urozmaicenie. Bądź co bądź, wszystko kręci się wokół książek. Myślę, że w recenzjach filmów będę głównie porównywał film z książką, ale nie tylko, bo czasami będę recenzował filmy, które nie są na podstawie książki. Jeżeli chcesz mnie poznać, to możesz to zrobić, czytając Ulubieńców lub przeglądając TAGI.

Coś o mnie...
Jak już pewnie wiecie, kocham książki. Kupuję więcej niż dam radę przeczytać, ale to lubię. Potrafię stać przy jednym stoisku godzinę i podziwiać wszystkie okładki. KOCHAM PIĘKNE OKŁADKI. Nie mam ulubionego gatunku książek. Czytam to co wpadnie mi w ręce lub to na co zwrócę uwagę. Podobnie jest z filmami. Czytam opis i jeżeli mi się spodoba, to oglądam. Lubię chodzić do kina i oglądać ekranizacje książek. Tak samo jest z muzyką. Słucham to, co wpadnie mi w ucho. Ogólnie jestem taki neutralny.

Mieszkam w małej wsi, ok. 20 km od Gdańska. Nie mam rodzeństwa, ale za to mam kota. Aktualnie chodzę do gimnazjum, a następnie chciałbym zacząć się uczyć w liceum ogólnokształcącym. Jeszcze nie wiem, co chciałbym robić w życiu i czym się zajmować. Uwielbiam oglądać YouTube. Od kanałów gamingowych aż po książkowe. Moim takim autorytetem książkowym jest Anita z Book Reviews.

1 komentarz :

  1. Hej hej :) Nominowałam Cię do tagu - http://zksiazkawkieszeni.blogspot.com/2016/04/celebrity-book-tag.html

    Mam nadzieję, że znajdziesz chwilkę, aby go wykonać ;)

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka